27 Şubat 2010 Cumartesi

Lida Zayıflama Hapı [ Uzak Durun ]


İşte benim hayatımı alt üst eden hap..
Geçen sene nisan ayında 5-6 kg fazlam vardı yaz için hazırlık yapıodum..Güzel bi diyete başladım sonrasında destek için bu hapı aldım ..Değil destek köstek oldu..
Kullanmaya başladım 1,5 kutu bitirdim ..
Bende zaten sinir var iyice delirtti beni..Üstüne kilo vermeyi bırakın 3 ayda 22 kg birden aldım kabus gibiydi...
Diyeceksiniz ki boğazını tutsaydında almasaydın.. Ben bu hapı kullandığım dönem ve şimdiye kadar ağzıma kola gibi asitli içeçeklerin hiç birini sürmedim..Fast food yemek yemedim ..Çikolata manyağı olduğum halde sadece regl dönemlerinde azıcık yedim..İşyerine bile evden yemek getirttim...Nasıl böyle bi etki verdi herkes hayret etti..Resmen ayıcık olmuştum..Haftasonları deli gibi yüzdüm..Sonrasında adam akıllı diyetisyen yardımı aldımda toparladım kendimi..
Doktoruma gittiğimde bana dediği tek laf ''_Dua et ölmedin''...
Bu ilaç beyni resmen kilitliyor..Bakışınız donuklaşıyor..Üstüne sinir hastası gibi oluyorsunuz...
Şu an kim bana zayıflama hapı kullanıyorum dese direk kan beynime çıkıyor...
Sakın ama sakın bunlardan uzak durun ...İnanın düzenli spor ve düzenli yemek alışkanlığınızla verelemicek hiç bir kilo yoktur..
Unutmayın hapı ömür boyu kullanmicamıza göre hiç bir zaman etkisi olmicak..Belki kilo verirsiniz ama sonrası size o kadar fazlasıyla geri dönecekki verdiğinizin üzerine alıp hem zamanınıza hem de sağlığınıza yazık olucak..
Aynı zamanda bu ilaç böbreklerin iflasına sebebiyet veriyor...İçenler bilirler ..Ağızda kuruluk yapıo ve böylelikle baya bi su içiosunuz..Çok su içmek böbrekleri yoruyor ve bir süre sonra iflas etmesine sebep oluyor...Yorum Gönder