4 Şubat 2010 Perşembe

Kozmetik Online Alışveriş Siteleri !!!

Kozmetik ürünlerine o kadar çok para harcıyoruz ki ..Sizi bilmemde ben milli felaketim o konuda :) Araştıra araştıra sitelerde ne var ne yok ne nerden alınır ,nasıl alınır baya bi öğrendim :)

Baya bi mail aldım bu konuda bi kaçını sizle paylaşim sizde yararlanın istedim ..Ne olursa olsun öncelikle takipli isteyin kargolarınızı ..az bi miktar fazla vererek daha güvenilir elinizde olmasını sağlamış olursunuz..

*http://www.cheapsmell.com/ burdan  özellikle parfüm siparişlerim oldu ve 4-5 iş gününde elime geçti baya hızlı bi site..Kozmetik ürünlerinden de faydalandım...Bir sürü marka var sitede..Kargo ücreti çok cüzzi rakamlarda..

*http://www.fragrancex.com/ bu siteden ise kullandığım parfümlerin testerlarını aldım ...fiyat olarak çok ii fakat 1 ayı buluo gelmesi..kargo ücreti çok cuzzi rakamlarda..

*http://www.strawberry.com/ makyaj,cilt bakımı ,parfüm konusunda en lider site diyebilirim ...ürünler 10 günde elinizde oluyor...Çok kapsamlı bi site...kargo ücreti yok..

*http://www.brigettesboutique.com/ Mac ve YSL ürünlerini özellikle bu siteden alıom ..15 günde elinizde oluyor ..Fakat kargo ücreti biraz tuzlu en son 42 usd gibi bi rakam ödemiştim ..

*http://www.allcosmeticswholesale.com/ Mac ürünlerini aldığım bi site gene  ..29 usd kargo ücreti ödeyerek 4 günde elimde oldu ürünler ...

*http://www.sigmamakeup.com/ Makyaj fırçalarınıza bi dünya para vermenize gerek yok ..Mac fırçalarıyla aynı kalitede diyebilirim..Ve çok çok daha uygun fiyata .. Ürün 25 günde elimde oldu birazda bizim PTT'nin aksaklığı oldu ama olsun sağlam geldi ya yeter bana :) Kargo ücreti 25 usd...

Daha çok site var fakat ben birebir kendi aldıklarımı yazdım diğerlerinide sonra ki bloglarımda paylaşırım isterseniz :)

4 yorum:

Hülya dedi ki...

canım ellerine sağlık harika bir rehber hazırlamışsın online alışveriş hakkında ;)

Shewolf dedi ki...

teşekkür ederim rica ederim :)

symern dedi ki...

en üstteki sitede s koymayı unutmuşsun smellin yanına:)ellerine sağlık.kargo ücreti az olanları denedim ama bi kargoya 25 dolar veremiyorum ben ya.takipli olsa neyse ama bazıları takipsizi pahalı yapıyolar kimisi 10$ kimisi 30$ aradaki fark nereye gidiyo?

pinhan dedi ki...

teşekkürler gerçekten strawberry dışındakileri bilmiyordum. iyi oldu