3 Ocak 2010 Pazar

NARS

NARS markasıyla daha yeni tanıştım..Tanışmama vesile olanda yakınımda mağaza açması :) iyide yapmış..İlk başta gramajları çok ufak diye istemedim ama ürünlerinde pigmentleri çok olduğu için az bi şey kullanmak yeterli gelio ...NARS ST.Barts Multiple: Bronz makyajı sevdiğim için bana tam uygun bi ürün desem yeridir..Uygulaması hem çok kolay hemde basit geldi bana..Fiyatı ise Strawberryde 56 tl..
NARS FAR Paleti : Nars'a gittiğimde galapagos rengine vuruldumm resmen ..sonra bi baktım palet düzenlemişler içinde var tekli fara 45 tl vermek yerine 6 lı palete 94 tl vermek daha mantıklı geldi bana..Renklerde tam benlik olduğu için düşünmeden aldım..İçlerinde sadece UNCONDITIONAL LOVE rengi krem far diğerleri normal..

NARS Maldıves/Rıvıera Multiple Duo: Allık,ruj ve
 krem far yerine kullanabiliceğiniz bi ürün..Ben sevdim bu ürünü çok işlevli olması benimde işime geldi özellikle Rıvıerayı orgasm allığımı kullandığımda ruj ve far yerine kullandığımda çok güzel bi uyum sağlıyor..Fiyatı strawberryde 72 tl...
 NARS ORGASM Allık : Makyaj severlerinde bildiği gibi meşhur orgasm allık..Ama dedikleri kadar varmış uyguladıktan sonra karar verdim..Ve diğer ürünlerinide almama etkisi olan bi renk oldu :) Çok doğal duruo ,gece-gündüz istediğiniz zaman tereddüt etmeden kullanılabilecek bi renk ..Fiyatı ise NARS'ta 62 tl ..

 NARS DOLCE VITA Allık :Gül kurusuna yakın bi rengi var bu allığın koyu olduğu için hafif uygulamayı tercih ettim..Esmer tende çok daha hoş durabilecek bi allık bence ..Fiyatı ise Strawberry de 41 tl..

NARS GOLD MEMBER Krem Allık:Altın renklerini seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir allık ..ama tek başına uygulanınca istenilen görüntüyü vermeyebilir özellikle aydınlatıcı bölgelere sürdüğünüz ışıl ışıl süper bi görüntü veriyor..Genelde bronz allığımın üzerine ve far olarak uyguluyorum ben..Fiyatı ise Strawberry de 41 tl..

Şu an narsta gösterebiliceğim ürünlerim bunlar bi kaç ürününü daha istedim onlarda gelince onlarada bloğumda yer vericem...
Yorum Gönder