12 Ocak 2010 Salı

KRYOLAN { Supracolor }Özellik porselen makyajda kullanılan kapatıcı...Yüzü porselen gibi yapmakla kalmıo fotoğraf çekimlerinde inanılmaz güzel bi görüntü çıkartıo ..Ama benim önerim her güne kullanılmaz..Kryolan plastik malzeme içerdiğinden ciltte sonradan istemediğimiz sonuçlar ortaya çıkabilir..Ben özel günlerde tercih ediyorumm..
En açık rengi 2w-3w,buğday tenliyseniz 4w rengini öneririm..

3 yorum:

Hayattan Azıcık dedi ki...

Ben asla kokoş olamayanlardanım ve kokoşluğa özenenlerden. Spor olsun taştan olsun derken baktım yaş olmuş 29 ve büyümüşüm artık ee evlendikte sürüp sürüştürmek lazım dimi ama :) Kısacası şeker kapatıcı alacağım ve ne almalıyım bilmiyorum elf'ten kocaman bir paket yapacağım sen neler tavsiye edersin. Ten rengimin tam olarak ne olduğunu bile bilmiyorum desem yeridir. Buğdayım ama açık buğday :)(varmı böyle bir ten rengi :)Artık onun için bir uzmana danışacağım da buradaki parfümerilerden kazık yemek yerine internetten alma planlarım var. Yardımını bekliyorum...

Unknown dedi ki...

herkes hayatın bi köşesinde KOKOŞ'tur =)

canım mail adresimden bana ulaşabilrisen elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım :)

mail adresim blogun en başında yazıo :)

Unknown dedi ki...

Tuğçecim yardımların için çok teşekkürler...Kryolan ürünleri hakkında bizi bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederiz.Ayrıca bana gösterdiğin yardımlar için çok teşekkür ederim.


Sevgilerimle